Adres: Zeddamseweg 84d 7041 CT, 's-Heerenberg Telefoon: 0314 - 66 50 00
U bent hier: Home  »  Organisatie  »  Ons team

Ons team

Ons team bestaat uit enthousiaste en gedreven mensen. Kom meer over ze te weten of neem direct contact op!

Verkoop

Naam:

Erwin Bongers

Functie:

Senior account manager

 

erwin.bongers@bulk.nl

  

Naam:

Mike van Veenendaal 

Functie:

Account manager

 

Mike@bulk.nl

 

 

Naam:

Marcel Lelieveldt

Functie:

Verkoop binnendienst

 

marcel.lelieveldt@bulk.nl

 

Naam:

Martijn Hamer

Functie:

Account manager

 

martijn.hamer@bulk.nl

 

 

Naam:                 

Jacqueline Holland 

Functie:

Personeelszaken / directie ondersteuning

 

 

Jacqueline.holland@bulk.nl

 

Administratie

Naam:

Babs Huntink

Functie:

Administratief medewerker

 

info@bulk.nl

 

 

Naam:

Claudia Reusink

Functie:

Financieel medewerker

 

claudia.reusink@bulk.nl

 

Technische dienst

Naam:

Henk Damen

Functie:

Service coördinator

 

support@bulk.nl

 

Naam:

Maurice Huige

Functie:

Hoofd technische dienst

 

support@bulk.nl

 

Naam:

Maarten Migchelbrink

Functie:

Field service engineer

 

support@bulk.nl

 

Naam:

Maarten van der Vorm

Functie:

Field service engineer

 

support@bulk.nl

 

 

Naam:                 

Vincent Arler

Functie:

Field service engineer

 

 

Support@bulk.nl

 

 

 

Naam:                 

Bart Stienissen

Functie:

Field service engineer

 

 

support@bulk.nl

 

KPN Platina Partner

U kiest voor betrouwbare producten en diensten van KPN en doet graag zaken met een flexibele en betrokken partner? Dan bent u bij de ons aan het juiste adres. Met ons heeft u persoonlijk contact en bent u verzekerd van onafhankelijk advies.

Heeft u vragen?

Bel mij terug
Copyright © 2018 Van den Bulk Telecom B.V. | Webdesign & CMS : DO-IT Online